Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Zbliżenie na… kino młodzieżowe podczas 45. FPFF

Zbliżenie na… kino młodzieżowe podczas 45. FPFF

Jakie kino chce oglądać młoda publiczność? Jak zrobić dobry film młodzieżowy, który dostanie się na festiwale? Jak dystrybuować film młodzieżowy w dobie pandemii? Na te pytania odpowie seria webinarów podczas 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
Piekiełko w Twoim domu. Koncerty na 45. FPFF

Piekiełko w Twoim domu. Koncerty na 45. FPFF

Cykl muzycznych wideosesji z kultowego klubu w Hotelu Mercure Gdynia Centrum – to jedna z atrakcji tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Nie ma gdyńskiego Festiwalu bez wizyty w tym miejscu, nawet jeśli odbywa się online. W tym roku aż trzykrotnie Piekiełko może pojawić się w domu każdego miłośnika kina i muzyki.
Jeden na Jeden

Jeden na Jeden

Zapraszamy młodych filmowców i filmowczynie do zapisów na indywidualne sesje on-line z doświadczonymi producentami w ramach Gdynia Industry podczas 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
Gdynia Industry

Gdynia Industry

Spotkania branżowe i debaty o tym, co w kinie najważniejsze i aktualne, to nieodłączna część programu Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Tegoroczna edycja Gdynia Industry odbędzie się, podobnie jak cały Festiwal, w przestrzeni wirtualnej. 
Jury 45. FPFF

Jury 45. FPFF

Znamy już nazwiska jurorów, którzy zdecydują o tym, kto otrzyma Wielką Nagrodę 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych „Złote Lwy” dla najlepszego filmu, a także pozostałe nagrody w trzech konkursach.
Konferencja prasowa 45. FPFF

Konferencja prasowa 45. FPFF

Zapraszamy do udziału w konferencji prasowej poświęconej 45. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Spotkanie odbędzie się on-line w poniedziałek, 30 listopada 2020 roku, o godz. 14.00. Będzie transmitowane na Facebooku oraz YouTube.
Program 45. FPFF

Program 45. FPFF

Trzy konkursy, pozakonkursowe sekcje filmowe oraz wydarzenia towarzyszące, w tym konferencje prasowe, debaty, warsztaty i koncerty – publikujemy pełny program 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który w całości odbędzie się on-line. Wkrótce rusza sprzedaż akredytacji.
Akredytacje na 45. FPFF

Akredytacje na 45. FPFF

W poniedziałek, 23 listopada 2020 roku, o godzinie 10.00, rusza sprzedaż akredytacji na grudniowy 45. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Dostęp do festiwalowej platformy on-line będą mieć dziennikarze oraz przedstawiciele branży filmowej.