Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Alicja i żabka

Alicja i żabka

Opowieść o zbyt szybkim dorastaniu i trudnych decyzjach. Historia czternastoletniej dziewczynki, która zachodzi w niechcianą ciążę. Przerażona ucieka w świat wyobraźni. Odtąd bajka miesza się z rzeczywistością.
Chodźmy w noc

Chodźmy w noc

Nastoletnia Krysia pierwszy raz od tygodni wychodzi z domu na imprezę, na którą wprosiła ją matka. Krysia nie chce tam być, ale zawsze robi to, co każą inni – ubiera się tak, jak lubi mama, i grzecznie łyka tabletki od psychiatry. Na imprezie dziewczyna wpada na ekscentryczną Majkę.
Cztery filiżanki kawy lub trzy

Cztery filiżanki kawy lub trzy

Dwanaście godzin z życia bohaterki. Niewinna fantazja przeradza się w całkowitą zmianę rzeczywistości. Początkiem jest fizyczna zmiana w jej ciele. Niedające jej spokoju uczucie będzie musiała skonfrontować ze światem zewnętrznym i sprawdzić, czy jest prawdziwe.
Czuły Film

Czuły Film

2007 rok. Duszny koniec lata w małym miasteczku przy granicy z Ukrainą. Nastoletnia Ukrainka Zoja przyjeżdża z bratem na handel na lokalnym rynku. Ucieka od obowiązków na spotkanie ze swoją polską przyjaciółką, zbuntowaną Iśką.
Dalej jest dzień

Dalej jest dzień

Paweł jest samotnym mężczyzną, który pracuje na małym promie rzecznym niedaleko swojej wioski. Większość jego czasu upływa na przewożeniu mieszkańców wsi na drugą stronę rzeki. Mimo że jest znany w okolicy, każdy dzień spędza samotnie. Pewnego razu zauważa, że ktoś próbuje pokonać rzekę wpław.
Dobre, eleganckie chłopaki

Dobre, eleganckie chłopaki

Jest rok 2022. Głęboko w Bieszczadach trwa survivalowy obóz dla skautów. Chłopcy całymi dniami udają, że biorą udział w drugiej wojnie światowej. Pewnego dnia spotykają prawdziwy dywersyjny oddział wojsk zachodniej Ukrainy. Nadchodzi prawdziwa wojna.
Green

Green

Przyszłość. Ziemia przeżywa apokalipsę zanieczyszczenia. Astronautka i matka Green decyduje się lecieć na zrobionej przez siebie rakiecie na inną planetę, która jeszcze nie jest zanieczyszczana, żeby zebrać nasiona roślin i wrócić z nimi na Ziemię. Ma nadzieję uratować chorą córkę i całą ludzkość.
Hern

Hern

Współczesna przypowieść o relacji człowieka z naturą. Porzucony na skraju lasu pies dostaje szansę zemsty, a jego właściciele muszą skonfrontować się z duchem lasu.