Afonia

Do internatu dla dzieci niesłyszących trafia nowy chłopiec. Nie mówi, nie umie migać, nie ma z nim kontaktu. W odnalezieniu się w nowym świecie pomaga mu niesłysząca dziewczynka. Wkrótce okazuje się, że chłopak nie pasuje także i tutaj. Film jest debiutem reżyserki.
Afonia

Alicja

Kropla potu nieznajomego mężczyzny zmienia życie nastoletniej Alicji, chronionej dotąd przez pruderyjną matkę przed dostępem do wilgoci, która sprawia, że owoce pokrywają się meszkiem pleśni, a głowę dziewczyny nawiedzają niepokojące marzenia.
Alicja

Alkibiades

Zmagając się o przyjęcie na zajęcia z filozofii starożytnej, Lidia spotyka rywalkę, Hanię, z którą walczy o uznanie profesora.
Alkibiades

Baju Baj

Pan Berbeluch przejmuje władzę w Państwowym Instytucie Sztuki Bajkowej. Tym samym drastycznie pragnie zmienić obecny system wartości. Jego rewolucję muszą sygnować autorytety, dobrze znane postaci. Do pierwszej produkcji zaprasza więc karierowicza Lolka, który jest zmuszony do namówienia do współpracy swego dawnego przyjaciela Bolka. Jednak, jak się okazuje, nie jest to łatwa misja, ponieważ nikt nie pozostał obojętny wobec pryncypiów kształtującego się na nowo świata. Film jest debiutem reżysera.
Baju Baj

Diabeł

Według OBOP w latach dziewięćdziesiątych odsetek wierzących Polaków zawsze oscylował w okolicach 95%. W tym samym czasie rekordowe wartości osiągały również wskaźniki bezrobocia. Kryzys wzmacniał w społeczeństwie potrzebę duchowości, co sprawiało, że wydarzały się rzeczy niekoniecznie możliwe w innych czasach.
Diabeł

Dygot

Justyna jest młodą studentką tańca, a jej życie jest pełne miłości, ruchu i imprez. Pewnej spokojnej jesiennej nocy dochodzi do brutalnego wydarzenia, które przerywa jej beztroskę.
Dygot

Dziecko

Dziecko Aśki w momencie narodzin ma biologiczne cechy obu płci. Rodzice muszą zdecydować, które z nich zostaną operacyjnie wyeliminowane.
Dziecko

Followers. Odpalaj lajwa

W Europejskim Liceum Społecznym rozpoczyna się rok szkolny. Będzie wyjątkowo, ponieważ ma przyjechać noblistka Olga Tokarczuk. Będzie wyjątkowo, bo licealista Adam i jego kolega z Internetu mają szczególny plan na transmisję on-line.
Followers. Odpalaj lajwa