Algorytmika

Niemogący pogodzić się z tragiczną śmiercią żony Marcin, mozolnie szuka niespodzianki na 10-te urodziny swojej córki Emi, żyjącej z protezą ręki. Poszukiwania przerywa mu przyjaciółka Ada, która przynosi mu wieść o premierze show tanecznego „Algorytmika”, powiązanego z jego zmarłą żoną. Marcin ponownie zatapia się w bólu swojej przeszłości. Nowe zamówienie od tajemniczego Klienta wywoła ciąg zdarzeń, które pomogą Marcinowi odpowiedzieć sobie na pytanie: czy życie w przeszłości i zamartwianie się...
Algorytmika

Czas na pogodę

Adam ma za sobą serię życiowych porażek: właśnie zmarła mu ciotka, a odziedziczone mieszkanie zostało zalane przez uciążliwą sąsiadkę z góry. Mężczyzna odwiedza ją i próbuje interweniować. Przypadkowe spotkanie zamienia się w emocjonalny rollercoaster, którego stawką jest życie i szczęście bohaterów. Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera.
Czas na pogodę

Hela

Hela jest zbuntowaną nastolatką trafiającą do kolejnych zakładów opiekuńczo-wychowawczych. Bez względu na wszystko pragnie zaopiekować się swoją młodszą siostrą. Gdy dowiaduje się, że ta została adoptowana, nie może dłużej czekać. Musi ją odnaleźć zanim Zuzia zdąży o niej zapomnieć. Odwaga i determinacja Heli zostaną wystawione na próbę w zderzeniu z dorosłością.
Hela

Matecznik

Warunkowo zwolniony z poprawczaka nastoletni Karol, przebywa w mieszkaniu treningowym. Objęty dozorem elektronicznym rozpoczyna swoje życie na nowo. W codziennym "treningu życia" może liczyć na pomoc Marty. Relacja między nimi pogłębia się i stwarza szansę na coś więcej. Z czasem lekcje Marty stają się coraz bardziej niekonwencjonalne, a relacja z Karolem przeradza się w dwuznaczną więź.
Matecznik

Obudź się

Bajzel, starszy brat i jedyny opiekun nastoletniej Zosi, zapada w śpiączkę po kibicowskiej bójce. Zosia wierzy, że brata może wybudzić flaga kibiców wrogiej drużyny. Idzie do domu Cygana, lidera przeciwników, i razi go paralizatorem. Grozi, że zabije zakładnika, jeśli jego kumple nie oddadzą flagi. W ciągu jednego, bardzo długiego dnia sytuacja będzie musiała znaleźć swój finał… Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera.
Obudź się

Słoń

Bartek (22) prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Kiedy opuścił ich ojciec, matka się załamała, a on musiał zostać głową rodziny. W każdej wolnej chwili zajmuje się ukochanymi końmi. Pewnego dnia umiera ich sąsiad i jego syn Dawid (32) przyjeżdża na pogrzeb. Bartek jest zafascynowany mężczyzną i jego beztroską. Pierwsza miłość zmusza go do podjęcia decyzji, czy jest gotowy, żeby sięgnąć po swoją wolność. Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera.
Słoń

Spadek

Janek, grafik z dużego miasta, zostaje wezwany na otwarcie testamentu po nieznajomej. Aby zbadać historię swojej rodziny, wyjeżdża z młodszą siostrą do małego miasteczka. Niespodziewanie otrzymuje dom nad jeziorem. Okazuje się jednak, że nie tylko on rości sobie do niego prawo. Przyjęcie spadku rozpoczyna serię fatalnych w skutkach zdarzeń, które całkowicie zmienią jego poukładane życie. Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera.
Spadek