Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Tytuł
Sekcja
Miejsce
Godzina
Dzień

Program Festiwalu PDF

  DZIEŃ 1   8 GRUDNIA 2020 REZERWUJ
9:00Pewnego razu w ogródkach działkowychOnline - WARSZAWA
9:00Każdy ma swoje latoOnline - GOPLANA
9:00Akademia Pana Kleksa - Przygoda Księcia MateuszaOnline - PLAŻA MIEJSKA
9:00Alicja i żabka, Cztery filiżanki kawy lub trzy, Hi, How Are You, SukienkaOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
9:00Akademia Pana Kleksa - Przygoda Księcia MateuszaOnline - PLAC GRUNWALDZKI
12:00Bóg InternetówOnline - WARSZAWA
12:00Dalej jest dzień, Maria nie żyje, Mother Dear, NoamiaOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
12:00KrzyżacyOnline - PLAC GRUNWALDZKI
12:00MistrzOnline - SKWER KOŚCIUSZKI
15:00Tarapaty 2Online - WARSZAWA
15:00Hern, Kattowitz, Ondyna, Problem, UległośćOnline - BULWAR NADMORSKI
18:00Bóg InternetówOnline - GOPLANA
18:00Masza, Prawdziwe uczucia, Równonoc, Uderzenie, Wenus z WillendorfuOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
18:00Kobieta z prowincji, WypracowanieOnline - PLAC GRUNWALDZKI
18:00Czuły Film, Green, Kamień, Ostatni gwizdek, WyrajOnline - BULWAR NADMORSKI
18:00ZiejaOnline - SKWER KOŚCIUSZKI
21:00Biały PotokOnline - GOPLANA
21:00WojaczekOnline - PLAŻA MIEJSKA
21:00WojaczekOnline - PLAC GRUNWALDZKI
21:00Chodźmy w noc, Dobre, eleganckie chłopaki, Lato 43, Ostatnie dni lataOnline - BULWAR NADMORSKI
  DZIEŃ 2   9 GRUDNIA 2020 REZERWUJ
9:00Biały PotokOnline - WARSZAWA
9:00Akademia Pana Kleksa - Tajemnica Golarza FilipaOnline - PLAŻA MIEJSKA
9:00Masza, Prawdziwe uczucia, Równonoc, Uderzenie, Wenus z WillendorfuOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
9:00Akademia Pana Kleksa - Tajemnica Golarza FilipaOnline - PLAC GRUNWALDZKI
9:00ZiejaOnline - SKWER KOŚCIUSZKI
12:00Bóg InternetówOnline - GOPLANA
12:00Alicja i żabka, Cztery filiżanki kawy lub trzy, Hi, How Are You, SukienkaOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
12:00Ostatni etapOnline - PLAC GRUNWALDZKI
12:00Hern, Kattowitz, Ondyna, Problem, UległośćOnline - BULWAR NADMORSKI
15:00Każdy ma swoje latoOnline - WARSZAWA
15:00Pewnego razu w ogródkach działkowychOnline - GOPLANA
15:00Andrzej Cybulski. Bilety do szczęścia, Wspomnienie o Maćku KosycarzuOnline - PLAŻA MIEJSKA
15:00Dalej jest dzień, Maria nie żyje, Mother Dear, NoamiaOnline - BULWAR NADMORSKI
16:00BliscyOnline - KAMIENNA GÓRA
18:00Chodźmy w noc, Dobre, eleganckie chłopaki, Lato 43, Ostatnie dni lataOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
18:00Test pilota Pirx’aOnline - PLAC GRUNWALDZKI
18:00AidaOnline - ŚWIĘTOJAŃSKA
18:00MistrzOnline - SKWER KOŚCIUSZKI
21:00NiepamięćOnline - PLAŻA MIEJSKA
21:00KomornikOnline - PLAC GRUNWALDZKI
21:00Zabij to i wyjedź z tego miastaOnline - ŚWIĘTOJAŃSKA
21:00Czuły Film, Green, Kamień, Ostatni gwizdek, WyrajOnline - BULWAR NADMORSKI
  DZIEŃ 3   10 GRUDNIA 2020 REZERWUJ
9:00Dalej jest dzień, Maria nie żyje, Mother Dear, NoamiaOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
9:00Ostatni KomersOnline - KAMIENNA GÓRA
9:00Za niebieskimi drzwiamiOnline - PLAC GRUNWALDZKI
12:00Jak najdalej stądOnline - WARSZAWA
12:00Każdy ma swoje latoOnline - GOPLANA
12:00Czuły Film, Green, Kamień, Ostatni gwizdek, WyrajOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
12:00KrzyżacyOnline - PLAC GRUNWALDZKI
15:00AmatorzyOnline - WARSZAWA
15:00Biały PotokOnline - GOPLANA
15:00Chodźmy w noc, Dobre, eleganckie chłopaki, Lato 43, Ostatnie dni lataOnline - BULWAR NADMORSKI
15:00MistrzOnline - SKWER KOŚCIUSZKI
18:0025 lat niewinnościOnline - WARSZAWA
18:00Pewnego razu w ogródkach działkowychOnline - GOPLANA
18:00SoleOnline - PLAŻA MIEJSKA
18:00Hern, Kattowitz, Ondyna, Problem, UległośćOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
18:00Ostatni etapOnline - PLAC GRUNWALDZKI
18:00Masza, Prawdziwe uczucia, Równonoc, Uderzenie, Wenus z WillendorfuOnline - BULWAR NADMORSKI
18:00Zabij to i wyjedź z tego miastaOnline - SKWER KOŚCIUSZKI
21:00Alicja i żabka, Cztery filiżanki kawy lub trzy, Hi, How Are You, SukienkaOnline - BULWAR NADMORSKI
21:00ZiejaOnline - SKWER KOŚCIUSZKI
  DZIEŃ 4   11 GRUDNIA 2020 REZERWUJ
9:00Szatan z Siódmej KlasyOnline - PLAŻA MIEJSKA
9:00Czuły Film, Green, Kamień, Ostatni gwizdek, WyrajOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
9:00Szatan z Siódmej KlasyOnline - PLAC GRUNWALDZKI
12:00ZiejaOnline - WARSZAWA
12:00Pewnego razu w ogródkach działkowychOnline - GOPLANA
12:00Chodźmy w noc, Dobre, eleganckie chłopaki, Lato 43, Ostatnie dni lataOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
12:00Test pilota Pirx’aOnline - PLAC GRUNWALDZKI
15:00NiepamięćOnline - PLAŻA MIEJSKA
15:00Alicja i żabka, Cztery filiżanki kawy lub trzy, Hi, How Are You, SukienkaOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
15:00Hern, Kattowitz, Ondyna, Problem, UległośćOnline - BULWAR NADMORSKI
18:00Biały PotokOnline - GOPLANA
18:00Dalej jest dzień, Maria nie żyje, Mother Dear, NoamiaOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
18:00PersonelOnline - PLAC GRUNWALDZKI
18:00Chodźmy w noc, Dobre, eleganckie chłopaki, Lato 43, Ostatnie dni lataOnline - BULWAR NADMORSKI
21:00Bóg InternetówOnline - GOPLANA
21:00Każdy ma swoje latoOnline - MORSKIE OKO
21:00SoleOnline - PLAŻA MIEJSKA
21:00Masza, Prawdziwe uczucia, Równonoc, Uderzenie, Wenus z WillendorfuOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
21:00Hern, Kattowitz, Ondyna, Problem, UległośćOnline - BULWAR NADMORSKI
21:00MistrzOnline - SKWER KOŚCIUSZKI
  DZIEŃ 5   12 GRUDNIA 2020 REZERWUJ
9:00MistrzOnline - WARSZAWA
9:00Chodźmy w noc, Dobre, eleganckie chłopaki, Lato 43, Ostatnie dni lataOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
9:00Hern, Kattowitz, Ondyna, Problem, UległośćOnline - BULWAR NADMORSKI
12:00Biały PotokOnline - GOPLANA
12:00Masza, Prawdziwe uczucia, Równonoc, Uderzenie, Wenus z WillendorfuOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
12:00Dalej jest dzień, Maria nie żyje, Mother Dear, NoamiaOnline - BULWAR NADMORSKI
15:00Zabij to i wyjedź z tego miastaOnline - WARSZAWA
15:00Bóg InternetówOnline - GOPLANA
15:00ZiejaOnline - MORSKIE OKO
15:00Andrzej Cybulski. Bilety do szczęścia, Wspomnienie o Maćku KosycarzuOnline - PLAŻA MIEJSKA
15:00Czuły Film, Green, Kamień, Ostatni gwizdek, WyrajOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
15:00Kobieta z prowincji, WypracowanieOnline - PLAC GRUNWALDZKI
15:00Alicja i żabka, Cztery filiżanki kawy lub trzy, Hi, How Are You, SukienkaOnline - BULWAR NADMORSKI
18:00Hern, Kattowitz, Ondyna, Problem, UległośćOnline - WARSZAWA
18:00Każdy ma swoje latoOnline - MORSKIE OKO
18:00Alicja i żabka, Cztery filiżanki kawy lub trzy, Hi, How Are You, SukienkaOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
18:00KomornikOnline - PLAC GRUNWALDZKI
18:00AmatorzyOnline - ŚWIĘTOJAŃSKA
18:00Masza, Prawdziwe uczucia, Równonoc, Uderzenie, Wenus z WillendorfuOnline - BULWAR NADMORSKI
21:00Pewnego razu w ogródkach działkowychOnline - GOPLANA
21:00Dalej jest dzień, Maria nie żyje, Mother Dear, NoamiaOnline - PLAŻA BABIE DOŁY
21:00PersonelOnline - PLAC GRUNWALDZKI
21:00AidaOnline - ŚWIĘTOJAŃSKA
21:00Czuły Film, Green, Kamień, Ostatni gwizdek, WyrajOnline - BULWAR NADMORSKI