Partnerzy

Gdyńskie Centrum Filmowe
Anywhere
Mercure Hotels
Magazyn Pomorski
Film New Europe
Domesta
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy
Prestiż
Granaria
Orka
ORKA to jedno z największych i najbardziej doświadczonych studiów postprodukcyjnych w Polsce, obecne na rynku od ponad dwudziestu lat. Studio zajmuje się postprodukcją, animacją, efektami wizualnymi i specjalnymi. Z licznymi sukcesami bierze udział w wielu projektach filmowych, telewizyjnych, reklamowych oraz na potrzeby nowych mediów. ORKA, jako rzetelny i godny zaufania partner, angażuje się również w koprodukcje ambitnych i wartościowych projektów fabularnych i dokumentalnych.

www.orkafilm.pl
Kler
Jysk
RP.PL
Heliograf
City Taxi Plus
Legalna Kultura
Legalna Kultura pokazuje, jak korzystać z Internetu, nie ograniczając wolności twórców. Promujemy legalne źródła kultury i uczymy, jak z nich korzystać. Na portalu www.legalnakultura.pl tworzymy Bazę Legalnych Źródeł, prowadzimy warsztaty i realizujemy projekty edukacyjno-kulturalne. Uświadamiamy odbiorcom kultury, że w Internecie nie stają się kimś innym, a zasady etyczne obowiązują także w sieci.

www.legalnakultura.pl
ZAPA
Magazyn Filmowy SFP
Kultura dostępna
Filmawka
Film&TV Kamera
Film&TV Kamera

Specjalistyczny magazyn branżowy dedykowany różnym aspektom produkcji filmowej, adresowany do przedstawicieli branży: reżyserów, operatorów, producentów, dźwiękowców, montażystów itp. Ukazuje się kwartalnie od 2002 r. i na stałe współpracuje z niemieckim Film&TV Kameramannem oraz wieloma instytucjami branżowymi, targami i festiwalami.

www.filmtvkamera.pl
Ekrany
Presto
TELEPRO
Tier
Posadzimy.pl
Multibud
Immobel
Fundacja Fly Gdyński IKS
Foods by Ann
zawsze pomorze