Partnerzy

PKP Intercity
Anywhere
Mercure Hotels
Magazyn Pomorski
Film New Europe
Helios
Helios to największa sieć kin w Polsce, zarządza obecnie 52 multipleksami w 44 miastach. Dzięki innowacyjnej technologii oraz niesamowitej wygodzie każdy seans staje się niepowtarzalnym doświadczeniem. Sieć, jako pierwsza w Polsce, wprowadziła unikalny koncept – Helios Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy
GOLDWELL
Od 1948 r. profesjonalne produkty do włosów i specjalistyczne szkolenia dedykowane stylistom fryzur. Od 1991 r. marka dostępna w Polsce dzięki dystrybucji firmy JBS Beauty z Gdańska.
Electrolux
Żywiec Zdrój
NESPRESSO
Nespresso to najwyższej jakości kawa znana na całym świecie. Marka oferuje szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych kaw oraz bogatą ofertę ekspresów i akcesoriów, zapewniając konsumentom wyjątkowe doświadczenie kawowe. Wiąże się to z odpowiedzialnością także wobec środowiska, dlatego marka inwestuje w dedykowany program recyklingu zużytych kapsułek, dążąc do zrównoważonego rozwoju.

Od wielu lat Nespresso jest także związane ze światem kina, nie tylko poprzez ambasadora marki George’a Clooneya. Nespresso jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych na świecie, m.in. Festiwalu Filmowego w Cannes, a w tym roku po raz pierwszy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Prestiż
Granaria