1:11

Młody lekarz Tomek zostaje wyrwany ze snu przez dzwoniący w środku nocy głuchy telefon. To pozornie nieistotne zdarzenie z czasem nabiera znaczenia. Staje się powracającym motywem i niejako odziera życie Tomka z kolejnych warstw otaczających go iluzji. Jest jak budzik podrywający do działania mężczyznę, którego celem jest rozwikłanie zagadki zbrodni. Ten film to brama do miejsca, w którym mamy szansę domknąć przerwany krąg niedokończonych spraw. Od nas zależy, czy zechcemy...
1:11

Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę

W niedalekiej przyszłości zobojętniały aktywista ogłasza, że o północy w Sylwestra popełni samobójstwo w proteście przeciwko panującemu na nowo w Polsce niewolnictwu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy znajduje w śmieciach porzuconą niewolnicę i postanawia jej pomóc odzyskać wolność.
Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę

Magdalena

Magdalena to młoda, samotna matka, która w ciągu dnia stara się wychować córkę, a nocami zostać didżejką. Kiedy spotyka Julię, jej marzenia mają szansę się spełnić, ale traumatyczna przeszłość staje na drodze do nowego życia. Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera.
Magdalena

Piosenki o miłości

Robert, młody muzyk żyjący w cieniu odnoszącego sukcesy ojca, buntuje się przeciwko rodzicielskiemu autorytetowi. Spotkanie z początkującą wokalistką z małego miasta konfrontuje go z naturą jego wewnętrznej walki. W obliczu konfliktu pomiędzy uczuciem a ambicją ich wspólny projekt muzyczny staje pod znakiem zapytania. Osadzona we współczesnej Warszawie, słodko-gorzka historia o poszukiwaniu własnej tożsamości. Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera.
Piosenki o miłości

Po miłość

Marlena zmaga się z poważnym kryzysem małżeńskim wywołanym przez alkoholizm jej męża Zbigniewa. Za pośrednictwem Internetu poznaje Senegalczyka Bruna, który przywraca Marlenie poczucie własnej wartości i kobiecości. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma wobec niej nieco inne zamiary niż stworzenie z nią związku… Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami i dotyka problemu przemożnego dziś wpływu nowych technologii na życie ludzi. Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym reżysera.
Po miłość