NETWORKING

Na FPFF w Gdyni obecni są przedstawiciele wszystkich najważniejszych pionów produkcyjnych, ale też osoby reprezentujące firmy dystrybucyjne, platformy streamingowe, festiwale czy fundusze regionalne. Przez cały tydzień zapraszamy na serię spotkań branżowych, dających możliwość sieciowania z najważniejszymi ekspertami branży filmowej.

Wydarzenia skierowane przede wszystkim do młodych twórców i producentów to spotkania “1 na 1”, czyli cykl indywidualnych spotkań z kluczowymi osobami z branży filmowej oraz “Branża bez tajemnic. Lunch producencki”, podczas którego starsi, bardziej doświadczeni producenci filmowi będą się dzielić z młodszymi kolegami doświadczeniem na wybranych polach działania w branży filmowej. Każdy temat omawiany będzie przy oddzielnym stoliku, w kameralnym gronie. Rozmowy toczyć się będą równolegle podczas wspólnego lunchu.

Zapisy na oba wydarzenia zakończone.


Przenieś swoją opowieść do świata dźwięku! Audioteka zaprasza na dobrą kawę, pożywne śniadanie i możliwość nawiązania nowych znajomości w branży scenopisarskiej. Podczas spotkania przedstawimy pokrótce, jak w praktyce podchodzimy do hasła „dobrze opowiedziane historie” oraz chętnie poznamy wszystkich, którzy mają ochotę sprawdzić się w tworzeniu produkcji i superprodukcji audio. Spotkanie odbędzie się w ramach autorskiego programu „Usłysz kulturę”, który wspiera m.in. scenarzystów, reżyserów i reportażystów w finansowaniu i realizacji autorskich produkcji audio. Partnerem spotkania jest StoryLab.pro.


Regionalne Fundusze Filmowe zapraszają na branżowy lunch z okazji 15-lecia swojego istnienia, który będzie doskonałą okazją do rozmów o roli RFF-ów na zmieniającym się rynku audiowizualnym, poznania ich obecnej sytuacji. To także szansa na nawiązanie nowych kontaktów w nieformalnej atmosferze.


Sekcja Młodych Producentów działająca przy Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych zaprasza młodych twórców i twórczynie na śniadanie networkingowe, podczas których będzie okazja poznać producentki i producentów aktywnie działających w branży, otwartych na nowe projekty filmowe.


W trakcie festiwalu będzie działał też Mentalny Punkt, gdzie przed trzy festiwalowe poranki będzie można złapać oddech i chwilę spokoju. Na specjalny spacer po mieście zaprasza gości branżowych Gdański Fundusz Filmowy. Zapisy odbywają się przez formularz 

  

PROGRAM: 

19 – 22 września 2023 r. | Restauracja Malika
1na1

 


środa, 20 września 2023 r., godz. 9:30 | Kawiarnia FaBuła GCF
ŚNIADANIE NETWORKINGOWE Sekcji Młodych Producentów KIPA

 


czwartek, 21 września 2023, godz. 9:30 | Kawiarnia FaBuła
NETWORKINGOWE ŚNIADANIE Z AUDIOTEKĄ I STORYLAB.PRO

 


czwartek, 21 września 2023 r., godz. 13:00 | sala Conrad, hotel Mercure Gdynia
BRANŻOWY LUNCH Z REGIONALNYMI FUNDUSZAMI FILMOWYMI

 


piątek, 22 września 2023 r., godz. 13:30
sala Conrad, hotel Mercure Gdynia
BRANŻA BEZ TAJEMNIC. LUNCH PRODUCENCKI