20XX

Młody mężczyzna błąka się po ruinach zdewastowanego świata. Trafia na rodzinę ocalałych ludzi i odkrywa, że tam gdzie nic już nie pozostało, nie ma się też czym dzielić.
20XX

Adrienn Pal

Piroska to otyła i samotna pielęgniarka, która nie może oprzeć się ciastkom z kremem. Pracuje na oddziale dla nieuleczalnie chorych, a jej życie otacza śmierć. Pewnego dnia postanawia odnaleźć dawno utraconą przyjaciółkę z dzieciństwa. Podczas poszukiwań podejmuje pełną paradoksów podróż wgłąb własnych wspomnień i wspomnień tych, których spotyka po drodze.
Adrienn Pal

Barbakan

Emil wraca z pracy z Niemiec. W Polsce czeka na niego jego dziewczyna Ania, która jest w zaawansowanej ciąży. Przyjazd Emila ma rozwiązać ich dotychczasowe problemy, nie tylko finansowe. Rzeczywistość jednak krzyżuje im plany. Emil mimo problemów wsiada do tytułowego „Barbakanu”, pociągu relacji Szczecin-Kraków, który ma zawieźć go do domu. W trakcie podróży jednak wszystko może się jeszcze wydarzyć…
Barbakan

Bebok

Historia dziadka i jego wnuczki, którzy w towarzystwie sąsiada Mariana i pod czujnym okiem nieuchwytnego lecz wciąż obecnego „Beboka” spędzają wspólne lato. Opowieść o śmierci świadomie doświadczanej i nieświadomie obserwowanej.
Bebok

Bez śniegu

Mężczyzna dzwoni na policję informując, że właśnie zastrzelił w swoim ogrodzie dwóch chłopców. Jeden z nich umiera na miejscu. Drugi wciąż żyje ale jest poważnie ranny. Bez Śniegu to historia, opowiadająca o okolicznościach, które doprowadziły do tych dramatycznych wydarzeń.
Bez śniegu

Bokser

Historia boksera, który najważniejszą walkę życia stacza nie na ringu ale w szpitalnej sali. Obserwujemy rozwój jego kariery od mistrzostwa świata w kickboxingu, aż do walki o tytuł w boksie zawodowym. Sukcesy w sporcie przeplatają się z porażkami w życiu prywatnym. Dowiaduje się, że jego córka cierpi na poważną chorobę nerek. Konieczny jest przeszczep. Musi podjąć decyzję, od której zależeć będzie życie córki i jego samego. Rozpoczyna najtrudniejszą walkę o...
Bokser

Cargo

Pewien mężczyzna okleja papierem duży pakunek łudząco podobny do trumny. Wynosi go na klatkę schodową w swojej kamienicy. Tam napotyka sąsiada, który pomaga mu zanieść pakunek do samochodu. Kształt pakunku wzbudza w sąsiedzie podejrzenia. Jaworski mówi ciekawskiemu sąsiadowi, że to trumna z ciałem jego niedawno zmarłej małżonki. Sąsiad traktuje to oświadczenie Jaworskiego jako makabryczny żart. Jednak coś nie daje mu spokoju…
Cargo

Chcę wstąpić do policji

Historia młodej dziewczyny, która postanawia zostać policjantką wbrew wszystkiemu i wszystkim tym, którzy próbują jej ten pomysł wybić z głowy. Opowieść o walce o własne marzenia, odwadze, sile i miłości.
Chcę wstąpić do policji