Afonia

Do internatu dla dzieci niesłyszących trafia nowy chłopiec. Nie mówi, nie umie migać, nie ma z nim kontaktu. W odnalezieniu się w nowym świecie pomaga mu niesłysząca dziewczynka. Wkrótce okazuje się, że chłopak nie pasuje także i tutaj. Film jest debiutem reżyserki.
Afonia

After Blue: Przekroczyć błękit

W odległej przyszłości, na dzikiej planecie, samotna nastolatka Roxy uwalnia przestępczynię zakopaną w piasku. Uwolniona kobieta sieje strach i śmierć. Uznane za odpowiedzialne zaistniałej sytuacji Roxy i jej matka Zora zostają wygnane ze społeczności i zmuszone do wytropienia zabójczyni. Tak zaczyna się ich wędrówka po spektralnych terytoriach brudnego raju.
After Blue: Przekroczyć błękit

Algorytmika

Niemogący pogodzić się z tragiczną śmiercią żony Marcin, mozolnie szuka niespodzianki na 10-te urodziny swojej córki Emi, żyjącej z protezą ręki. Poszukiwania przerywa mu przyjaciółka Ada, która przynosi mu wieść o premierze show tanecznego „Algorytmika”, powiązanego z jego zmarłą żoną. Marcin ponownie zatapia się w bólu swojej przeszłości. Nowe zamówienie od tajemniczego Klienta wywoła ciąg zdarzeń, które pomogą Marcinowi odpowiedzieć sobie na pytanie: czy życie w przeszłości i zamartwianie się...
Algorytmika

Alicja

Kropla potu nieznajomego mężczyzny zmienia życie nastoletniej Alicji, chronionej dotąd przez pruderyjną matkę przed dostępem do wilgoci, która sprawia, że owoce pokrywają się meszkiem pleśni, a głowę dziewczyny nawiedzają niepokojące marzenia.
Alicja

Alkibiades

Zmagając się o przyjęcie na zajęcia z filozofii starożytnej, Lidia spotyka rywalkę, Hanię, z którą walczy o uznanie profesora.
Alkibiades

Anatolian Leopard

Samotnego dyrektora najstarszego tureckiego zoo i introwertyczną urzędniczkę łączy nietypowa więź. Aby zatrzymać proces prywatyzacji zoo, postanawiają zataić śmierć i upozorować zaginięcie jego najcenniejszego mieszkańca – lamparta anatolijskiego. Tym samym rozpoczynają lawinę absurdu, która szybko wymyka się spod kontroli. Nad szarą i cichą stolicą Turcji krąży duch Lamparta…
Anatolian Leopard

Ania

Inspirująca historia aktorki Ani Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Jest to film dokumentalny zbudowany z wywiadów oraz niepublikowanych dotąd materiałów z prywatnych archiwów, dzięki którym możemy zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy życiem zawodowym i byciem osobą publiczną a swoim życiem rodzinnym.
Ania

Apokawixa

Zmęczona pandemią, kwarantanną, wieściami o katastrofach ekologicznych, zaniepokojona własną niepewną przyszłością i losami świata grupa licealistów zostaje zaproszona przez syna milionera Kamila na imprezę w nadmorskiej posiadłości ojca. Już w drodze każdy z bohaterów przeżywa dziwne przygody, a sama impreza jest kulminacją narastających obaw o to, co może się stać z Ziemią, jeśli nie przestaniemy jej zanieczyszczać. Z minuty na minutę wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli... APOKAWIXA to opowieść...
Apokawixa