Konkurs „Festiwal Filmowy w Gdyni na Twojej witrynie”

Konkurs „Festiwal Filmowy w Gdyni na Twojej witrynie”

W połowie września Gdynia przeobrazi się w prawdziwe filmowe centrum. Wszystko za sprawą 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Rzesze gwiazd i filmowców odwiedzą nadmorski kurort, by zobaczyć najlepsze polskie filmy. Wszystkie gdyńskie restauracje, kawiarnie i sklepy mogą stać się częścią Festiwalu, biorąc udział w Konkursie „Festiwal Filmowy w Gdyni na Twojej witrynie” i przygotowując tematyczną witrynę!

Konkurs na witrynę, zorganizowany przez Pomorską Fundację Filmową, służy aktywizacji lokalnej branży kulinarnej i handlowej oraz mieszkańców miasta do udziału w wielkim filmowym wydarzeniu. Festiwalowa witryna ma przypominać o kultowym przeglądzie kinowym, którym między 15 a 20 września, żyć będzie cała Gdynia. Temat konkursu brzmi: „Festiwal Filmowy w Gdyni. To jest nasz film!”

Warto wykazać się kreatywnością. Efekty pracy zostaną ocenione przez specjalną komisję, która wyłoni najciekawsze witryny. Twórcy najlepszych zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami. Pierwsze miejsce premiowane jest kwotą 1000 zł. Ponadto zwycięzca otrzyma dwuosobowe zaproszenie na Festiwal Filmowy w Gdyni, na Uroczystość zakończenia i ekskluzywny bankiet, który zakończy filmową imprezę. Laureat konkursu będzie miał również okazję spotkać się z gwiazdami filmowymi, które odwiedzą jego lokal. Dla wyróżnionych przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł, jednoosobowe zaproszenie na 39. Festiwal Filmowy w Gdyni oraz dyplom sygnowany logo Festiwalu.

Zgłoszenia udziału w konkursie można dokonać do 31 sierpnia 2014 roku drogą mailową na adres biuro@festiwalgdynia.pl lub osobiście w siedzibie organizatora. Zdjęcia witryny należy przesłać pocztą lub pocztą elektroniczną na adres: Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni, ul. Wrocławska 93, 81-553 Gdynia, biuro@festiwalgdynia.pl do dnia 8 września 2014 roku (decyduje data doręczenia).