Kup karnet na 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Kup karnet na 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Trwa sprzedaż karnetów na 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Z karnetem będzie można obejrzeć nawet 30 festiwalowych filmów. 

Karnet normalny kosztuje 200 złotych, a ulgowy – 150 złotych. Każdy z nich zaprogramowany jest na 34 punkty, przy czym 1 punkt odpowiada 1 pokazowi filmowemu, a 4 dodatkowe punkty przewidziano na wypadek nieprzybycia na seans i nieodwołania rezerwacji. Karnet ulgowy przysługuje uczniom/studentom do 26 roku życia, którzy posiadają ważną legitymację (również doktorancką), oraz osobom powyżej 60 roku życia.

Właściciele karnetów będą mogli uczestniczyć w pokazach filmowych odbywających się w Multikinie w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym oraz na Scenie Nowej w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Sprzedaż karnetów zakończy się 20 września lub w momencie wyczerpania puli. Już od 16 września poza sprzedażą online karnety będzie można kupić w kasach festiwalowych na parterze Centrum Waterfront w Gdyni, przy ul. Waszyngtona, czyli w obiekcie, w którym znajduje się gdyńskie Multikino.

Więcej informacji o karnetach, a także sprzedaż online (od 7 sierpnia): KLIKNIJ

Sprzedaż biletów na pojedyncze festiwalowe seanse – w cenie 19/15/11 złotych (normalny/ulgowy/grupowy) – rozpocznie się we wrześniu. Cały czas można natomiast kupować akredytacje za 290 złotych: KLIKNIJ

42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 18-23 września 2017 roku.