Spotkania z Gwiazdami

W Multikinie odbędą się dzisiaj aż cztery projekcje z cyklu POLONICA. Publiczność festiwalowa będzie miała okazję obejrzeć zagraniczne produkcje, w których odtwórczyniami głównych ról są polskie aktorki.

W filmie "Tlen", Ivana Vyrypaeva i w "Rezolucji 819", w reżyserii Giacomo Battiato, zobaczyć będzie można Karolinę Gruszkę. Odbędą się również projekcje filmów "Pozdrowienia z Paryża", w reżyserii Pierre'a Morel i "Wszystko przez Judasza"  Davide'a Ferrario, z kreacją Katarzyny Smutniak.

Przed każdą projekcją przewidziane są spotkania z twórcami. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce o 12:30, w sali nr 1, tuż przed pokazem "Rezolucji 819". Pojawi się Karolina Gruszka i Piotr Adamczyk – koproducent filmu. Kolejne spotkanie – z reżyserem "Tlenu" – odbędzie się już o 14:30 (znów w sali nr 1).

Spotkanie z Katarzyną Smutniak będzie miało miejsce o 17:00, przed filmem "Pozdrowienia z Paryża (sala nr 1). Spotkanie z artystami przewidujemy również przed filmem "Wszystko przez Judasza", o godz. 19:00.Zapraszamy!