1 na 1

20 - 24 września | 00:00 - 00:00
1 na 1

Zapoczątkowany w 2020 roku cykl indywidualnych spotkań z kluczowymi osobami z branży filmowej, skierowanych do młodych filmowców. To okazja, by spotkać się bezpośrednio i porozmawiać z uznanymi ekspertami i praktykami polskiego rynku, którzy odpowiedzą na pytania, przybliżą wybrane aspekty funkcjonowania branży czy wskażą możliwe kierunki działań na ścieżce kariery filmowej.

W tym roku zaproszenie do udziału w cyklu „1 na 1” przyjęli: Tim Redford (Clermont-Ferrand International Short Film Festival), Aneta Hickinbotham (Aurum Film), Anna Limbach- -Uryn (Kino Świat), Jan Naszewski (New Europe Film Sales), Katarzyna Malinowska (Studio Munka – programy dla młodych twórców), Joanna Szymańska (Shipsboy), Beata Ryczkowska (Canal+ Polska), Łukasz Kłuskiewicz (Netflix), Anna Nagler (Netflix), Marta Habior (No Sugar Films), Michał Hudzikowski (Studio Munka – obieg festiwalowy).

Dwudziestopięciominutowe spotkania odbędą się na żywo lub w formie wideokonferencji. Aby wziąć w nich udział, zainteresowani muszą zarejestrować się poprzez formularz online, w którym wskażą osobę, z którą chcą rozmawiać.

 

Aktualizacja: zapisy na wydarzenie zostały zamknięte