#PRESSROOMCAFEZWIERCIADŁO

20 - 25 września | 00:00 - 00:00
#PRESSROOMCAFEZWIERCIADŁO

Po raz pierwszy na 46. FPFF w Gdyni powstanie wyjątkowe miejsce spotkań #PressRoomCafeZwierciadło. Przez pięć dni Festiwalu dziennikarka, ikona telewizji, miłośniczka kina Grażyna Torbicka i szefowa kultury „Zwierciadła” Zofia Fabjanowska-Micyk będą spotykały się z najgorętszymi nazwiskami tegorocznego FPFF.

Porozmawiają o filmowej kuchni, kondycji polskiej kinematografii, o tym, jak przekładać tematy, które nas elektryzują, na język współczesnego kina. Spotkania będą nagrywane na żywo w specjalnej strefie #PressRoomCafeZwierciadło w Teatrze Muzycznym. Widzowie i goście Festiwalu będą mogli nie tylko przysłuchiwać się rozmowom, ale także złapać chwilę oddechu między pokazami filmów i napić się pysznej kawy Nespresso z dobrą lekturą w ręku.

Rozmowy będą transmitowane także na portalu zwierciadlo.pl, w social mediach wydawnictwa Zwierciadło i partnerów strefy. Relację foto z tego, co dziać się będzie w #PressRoomCafe- Zwierciadła, będzie można śledzić na bieżąco na zwierciadlanym FB i Instagramie, a po zakończeniu Festiwalu – obejrzeć na portalu zwierciadlo.pl oraz w miesięcznikach „Zwierciadło” i „SENS”.

Serdecznie zapraszamy do #PressRoomCafeZwierciadło w gdyńskim Teatrze Muzycznym, w bezpośrednim sąsiedztwie Dużej Sceny, na której odbywać się będą wszystkie uroczyste pokazy filmów z Konkursu Głównego.