1410

Jest rok 1410. Zbliża się jedna z największych bitew średniowiecznej Europy. Napięcie między Królestwem Polskim a zakonem krzyżackim sięga zenitu. Rycerz i jego giermek odpowiadają na apel króla Władysława Jagiełły i przemierzają ziemie polskie, żeby stawić się na polach Grunwaldu. Humor przeplata się z historią, komentarzem społecznym i opowieścią o… Don Kichocie i Sancho Pansie.

1410

303. Bitwa o Anglię

Pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki – legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię. Jest rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę.
303. Bitwa o Anglię

53 wojny

Anka i Witek są zakochanym w sobie małżeństwem. On jest korespondentem wojennym, który większość dni w roku spędza na wojnie. Ona nieustannie czeka, aż mąż wróci do domu. Anka stara się żyć normalnie, jednak niepewność o życie Witka wygrywa. Zaczyna szykować się na najgorsze.
53 wojny

7 uczuć

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć.
7 uczuć

80 milionów

Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową akcję wyprowadzenia z wrocławskiego banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim konto zostanie zablokowane. Służby Bezpieczeństwa podążają za nimi krok w krok. Rozpoczyna się pasjonująca rozgrywka, w którą zostają zaangażowani duchowni i cinkciarze. Każda ze stron ma asy w rękawie.
80 milionów

A jednak Polska. 1918-1921

Czasy decydujące o bycie odrodzonego państwa polskiego. Trwają zmagania o Zachodnią Ukrainę, Warmię i Mazury, Wielkopolskę oraz Śląsk. Uczestnicy tych wydarzeń wspominają działania militarne. Wśród nich znajdują się generał Roman Abraham, Stefan Andrzejewski, Władysław Kamirski, Kazimierz Węcławski i ksiądz Stanisław Tworkowski. Współczesnym zdjęciom filmowym z historycznych miejsc towarzyszą materiały archiwalne.
A jednak Polska. 1918-1921

Atlas

Do nieco szalonego szpitala psychiatrycznego przyjęty zostaje tajemniczy pacjent. Nie odzywa się do nikogo i całymi dniami stoi z rękami w górze. Poza pseudonimem „Atlas” nie wiadomo o nim nic. To intryguje społeczność ośrodka. Wśród pacjentów i personelu powstają coraz to nowe teorie i potwierdzone ponad wszelką wątpliwość plotki, a wraz z nimi konflikt, kim jest i co z nim zrobić. Cała sytuacja zmierza nieuchronnie do wybuchu, a „Atlas” ani drgnie. Przynajmniej do czasu…
Atlas

Autsajder

Student malarstwa Franek przez przypadek zostaje wplątany w tryby przerażającej totalitarnej machiny. Cała jego wrażliwość i człowieczeństwo muszą przejść ciężką próbę. Historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami z okresu stanu wojennego i początku lat 80. ubiegłego wieku.
Autsajder