Akredytacje na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Akredytacje na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

W poniedziałek, 2 lipca 2018 roku, rusza sprzedaż akredytacji na 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Koszt akredytacji wynosi 320 złotych przez cały okres sprzedaży.

Studenci polskich szkół filmowych współpracujących z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (PWSFTviT w Łodzi, WRiTV UŚ im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, Szkoła Wajdy, Akademia Filmu i Telewizji, Warszawska Szkoła Filmowa, Gdyńska Szkoła Filmowa) mogą zakupić akredytację w cenie promocyjnej – 100 zł (obowiązuje ważna legitymacja studencka).

Członkowie Stowarzyszenia Filmowców Polskich posiadający ważną, podstemplowaną legitymację członkowską nie płacą za akredytację. Członkom SFP przysługuje akredytacja „BRANŻA”, z wyjątkiem członków Koła Piśmiennictwa Filmowego SFP, którym przysługuje akredytacja „MEDIA”.

Dziennikarzom akredytującym się na Festiwal przypominamy, że jedynie akredytacja kategorii „MEDIA” zapewnia obsługę ze strony Biura Prasowego.

Obok akredytacji „BRANŻA” i „MEDIA” istnieje również kategoria „OBSERWATOR”, przeznaczona dla wszystkich osób, które chcą wziąć udział w FPFF, a nie są związane z mediami ani branżą filmową. Cena wszystkich typów akredytacji jest jednakowa.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w sierpniu, a pojedynczych biletów – na początku września.

Zgłoszenia akredytacji przyjmowane są drogą elektroniczną, poprzez stronę internetową www.system.festiwalgdynia.pl

43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 17-22 września 2018 roku.