Akredytuj się na 46. FPFF

Akredytuj się na 46. FPFF

AKTUALIZACJA z 16 sierpnia: sprzedaż akredytacji OBSERWATOR i BRANŻA została już zakończona.

Jeżeli sytuacja pandemiczna nie pogorszy się, na początku września sprzedaż zostanie wznowiona, a pula akredytacji zwiększona.

 

W poniedziałek, 2 sierpnia 2021 roku, o godzinie 10.00 rozpoczyna się sprzedaż akredytacji na 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Koszt akredytacji wynosi 400 złotych przez cały okres sprzedaży.

Sprzedaż akredytacji będzie się odbywać w całości on-line na stronie: https://system.festiwalgdynia.pl. Aby zakupić akredytację, należy wybrać jej typ i wypełnić elektroniczne zgłoszenie. W ciągu czterech dni zgłoszenie zostaje potwierdzone. Od tego momentu pozostają trzy dni na zrealizowanie płatności elektronicznej.

W sprzedaży dostępna będzie ograniczona liczba akredytacji, zmniejszona w stosunku do poprzednich edycji ze względu na aktualne obostrzenia związane z pandemią. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Typy akredytacji

 

Na Festiwalu obowiązują trzy typy płatnych akredytacji: BRANŻA, MEDIA, OBSERWATOR. Akredytacje wszystkich typów są identyfikatorami imiennymi, a ich cena jest jednakowa.

Studenci polskich szkół filmowych współpracujących z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (PWSFTviT w Łodzi, WRiTV UŚ im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, Szkoła Wajdy, Akademia Filmu i Telewizji, Warszawska Szkoła Filmowa, Gdyńska Szkoła Filmowa) mogą kupić akredytację branżową w promocyjnej cenie 150 złotych (obowiązuje ważna legitymacja studencka).

Kategoria OBSERWATOR przeznaczona jest dla tych osób, które chcą wziąć udział w FPFF w pełnym zakresie, a nie są związane z mediami ani branżą filmową.

 

Co zapewnia akredytacja

 

Wszystkie typy akredytacji są zaprogramowane na 34 punkty: 1 punkt odpowiada 1 seansowi podczas Festiwalu. Każda akredytacja jest imiennym identyfikatorem upoważniający do wstępu na pokazy filmowe (po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji on-line) odbywające się w: Teatrze Muzycznym na Dużej, Nowej oraz Kameralnej Scenie, w kinie Helios w Gdyni (Centrum Handlowe Riviera) oraz w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Akredytacje upoważniają także do uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących z wyjątkiem imprez zamkniętych, na które obowiązują osobne zaproszenia (m.in. na gale otwarcia i zamknięcia Festiwalu.) Właściciel akredytacji otrzymuje też pakiet festiwalowy  zawierający katalog festiwalowy oraz inne materiały promocyjne.

Wyłącznie akredytacja typu MEDIA upoważnia do rezerwacji miejsc na pokazy prasowe odbywające się w Gdyńskim Centrum Filmowym. Ze względu na ograniczoną liczbę akredytacji zgłoszenia na akredytacje medialne będą dodatkowo weryfikowane przez Biuro Organizacyjne Festiwalu.

 

Kolejne etapy sprzedaży

 

Jeżeli sytuacja pandemiczna w Polsce się nie pogorszy, na początku września w sprzedaży zostanie udostępniona dodatkowa pula akredytacji. Jeszcze w sierpniu rozpocznie się sprzedaż karnetów zaprogramowanych na 20 punktów, w cenie 250 złotych. We wrześniu w sprzedaży będą dostępne bilety na pojedyncze seanse w salach kinowych.

W sierpniu ruszy również sprzedaż akredytacji VOD, uprawniających do  rezerwacji miejsc na pokazy w wirtualnych salach kinowych. Program tej części Festiwalu, która będzie dostępna on-line, zostanie ogłoszony wkrótce.

 

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w terminie 20-25 września 2021 roku w Gdyni.