CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD I ZAMKNIĘCIA 40. FESTIWALU FILMOWEGO W GDYNI

CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD I ZAMKNIĘCIA 40. FESTIWALU FILMOWEGO W GDYNI

W związku ze śmiercią reżysera Marcina Wrony gala kończąca 40. Festiwal Filmowy w Gdyni odbędzie się w wersji skróconej. Nie odbędzie się uroczystość CZERWONEGO DYWANU.

Zaproszenia znajdą się wkrótce w boksach w Teatrze Muzycznym do odbioru po godz. 14.00. Gala rozpoczyna się o 20.00, drzwi do sali zostaną zamknięte w związku z transmisją o 19.59. Gala będzie jednocześnie transmitowana we foyer – tam zapraszamy osoby relacjonujące festiwal na bieżąco w social media i korzystające z urządzeń mobilnych.

Na scenę nie można wchodzić z kamerami ze względu na transmisję telewizyjną. Prosimy o zgłoszenia akredytacji dla fotoreporterów akredytowanych przy Festiwalu dziś do godz. 18:00. W pierwszej kolejności otrzymają zaproszenia fotoreporterzy organizatorów i partnerów Festiwalu, pozostali – w miarę naszych możliwości organizacyjnych i zgłoszeń. Fotoreporterzy proszeni są o elegancki ciemny ubiór, najchętniej marynarkę. Spotkajmy się kilkanaście minut przed ceremonią przed wejściem do amfiteatru, strona lewa. Bardzo prosimy o bezwzględne stosowanie się do zaleceń obsługi i ochrony, przestrzeganie wyznaczonych miejsc i nierozmawianie w trakcie gali, szczególnie dla nas w tym roku trudnej.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na biuroprasowe@festiwalgdynia.pl albo o telefon do pań z Biura Prasowego