KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM! FPFF poleca

KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM! FPFF poleca

Hity z takich musicali jak „Lalka”, „Chłopi”, „Wiedźmin”, „Hairspray”, „Notre Dame de Paris”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Avenue Q” oraz wielu innych znalazły się w programie Koncertu Sylwestrowego online, który przygotował Teatr Muzyczny w Gdyni – szczególnie bliski i ważny dla Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Za profesjonalną realizację telewizyjną widowiska w reżyserii Bernarda Szyca odpowiada Gdyńska Szkoła Filmowa.

Obok wybranych piosenek z najgłośniejszych musicalowych realizacji Teatru Muzycznego ostatnich lat w programie tegorocznego Koncertu Sylwestrowego znalazły się również polskie i francuskie przeboje lat siedemdziesiątych – w sumie usłyszymy kilkanaście utworów w niezapomnianych aranżacjach i interpretacjach.

Przez scenę przewinie się kilkudziesięcioosobowy Zespół Muzycznego: aktorzy, tancerze, muzycy i akrobaci. Dzięki kamerom Gdyńskiej Szkoły Filmowej widzowie będą mogli niemal znaleźć się na scenie, tak blisko Aktorów jak nigdy dotąd. Zajrzą także do teatralnych kulis.

Bilety w cenie 40 złotych można kupić przez internet:

https://www.bilety24.pl/…/koncert-sylwestrowy-online-63213

Koncert będzie dostępny online w czwartek, 31 grudnia, od godziny 17.00 aż do… końca roku, czyli do godziny 23.59.

Szczegółowa „instrukcja obsługi” streamingu, wraz z indywidualnym kodem dostępu, znajduje się na zakupionym bilecie, przesyłanym drogą mejlową.

W imieniu naszych Przyjaciół z Teatru Muzycznego w zapraszamy na Koncert Sylwestrowy online. Będzie nam miło, jeśli wesprą Państwo gdyńskich Artystów. 

Życzymy udanego wieczoru i do zobaczenia w przyszłym roku w Gdyni!