MOBILNA GRA MIEJSKA FILMOBIL

19 września | 12:00 - 19:00
MOBILNA GRA MIEJSKA FILMOBIL

Gdyby bohaterowie i bohaterki znanych polskich filmów postanowili przenieść się z celuloidowej taśmy do wirtualnej rzeczywistości – jak wyglądałoby takie miejsce? Weź udział w grze miejskiej Filmobil i sprawdź, jakie wyzwania czekają na gości w filmowej Gdyni. Przenieś się do wirtualnej rzeczywistości i spróbuj swoich sił w podróży po nieznanym i trudno dostępnym świecie. Przekonaj się, czym może cię zaskoczyć nadmorska stolica kina.

Gra potrwa około 60 minut. Będzie można ją rozpocząć w punkcie informacyjnym (na Placu Grunwaldzkim 2, w okolicach Gdyńskiego Centrum Filmowego) 19 września w godzinach od 12.00 do 19.00. Aby wziąć udział, potrzebny będzie smartfon lub tablet z dostępem do internetu i systemem operacyjnym Android lub iOS. Grę można pobrać za pomocą kodu QR m.in. w punkcie informacyjnym. Na aktywnych uczestników/-czki czekają nagrody.

Filmobil mobilna gra miejska jest realizowana przez Fundację Machina Fotografika w ramach projektu “440 km po zmianę”. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek. Gra jest współfinansowana ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO) oraz dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdyni.

Partnerami projektu są: Gdyńskie Centrum Filmowe, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Sirius Game Studio.

Więcej informacji na www.440km.pl oraz na Facebooku


Machina.jpg        2015_logo_FIO_v1.jpg
patronathonorowyPrezSzczurek.jpg        Logo 440 km po zmiane.jpg