Panel dyskusyjny Nespresso Talents. Porozmawiamy o filmie przy dobrej kawie

18 września | 17:45 - 18:45
Panel dyskusyjny Nespresso Talents. Porozmawiamy o filmie przy dobrej kawie

Podczas panelu dyskusyjnego będziemy rozmawiać o międzynarodowym konkursie filmowym Nespresso Talents. Celem tego konkursu jest wyłonienie największych talentów filmowych z całego świata. Projekt skierowany jest przede wszystkim do studentów szkół filmowych i młodych twórców, którzy chcą opowiedzieć niezwykłe historie. Poprzez pracę z młodymi filmowcami Nespresso kontynuuje zobowiązanie, by dokonywać zmian na lepsze. Wiadomo nie od dziś, że filmy poruszają ważne kwestie społeczne i mogą mieć ogromny wpływ na rzeczywistość. Pytanie, czy mamy świadomość tego i wykorzystujemy ich potencjał?

Na te pytania i wiele innych postaramy się znaleźć odpowiedzi podczas rozmowy z gośćmi specjalnymi. Program panelu przewiduje projekcję wybranych filmów krótkometrażowych, które znalazły się w finale konkursu Nespresso Talents i były prezentowane podczas gali na Festiwalu Filmowym w Cannes.

W związku z sukcesami polskich uczestników w projekcie Nespresso Talents, Nespresso pragnie przybliżyć wszystkim konkurs i zachęcić do udziału w przyszłym roku. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.nespresso.com/talents.

Prowadzenie: Łukasz Maciejewski.

Wstęp jest bezpłatny, wyłącznie za okazaniem akredytacji festiwalowej.