Wyniki Konkursu „Festiwal Filmowy w Gdyni na Twojej witrynie”!

Wyniki Konkursu „Festiwal Filmowy w Gdyni na Twojej witrynie”!

Już jutro Gdynia stanie się filmowym centrum. Wszystko za sprawą 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni (15-20 września). Gwiazdy i filmowcy odwiedzą nadmorski kurort, aby razem z Wami zobaczyć najlepsze polskie filmy. Wiele gdyńskich restauracji, kawiarni i sklepów stało się częścią Festiwalu, biorąc udział w Konkursie „Festiwal Filmowy w Gdyni na Twojej witrynie” !

Komisja Konkursowa w składzie: Tomasz Banel (Naczelnik Wydziału Polityki Gospodarczej i Nieruchomości Urzędu Miasta Gdynia), Anna Grabowska (scenograf), Michał Oleszczyk (Dyrektor Artystyczny 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni), Zbigniew Reszka (architekt), nagrodziło witrynę przygotowaną przez sklep 6 win. Wyróżnienia przyznane zostały witrynom przygotowanym przez: Lili’s, Cafe Klaps, Ciuciubabka Cafe.

Konkurs na witrynę, zorganizowany przez Pomorską Fundację Filmową, służy aktywizacji lokalnej branży kulinarnej i handlowej oraz mieszkańców miasta do udziału w wielkim filmowym wydarzeniu. Festiwalowa witryna ma przypominać o kultowym przeglądzie kinowym, którym między 15 a 20 września, żyć będzie cała Gdynia. Konkursowe hasło: „Festiwal Filmowy w Gdyni. To jest nasz film!”