Wypełnij ankietę i wygraj akredytację na 44.FPFF

Wypełnij ankietę i wygraj akredytację na 44.FPFF

LINK DO ANKIETY 

Zapraszamy Państwa do udziału w internetowym Badaniu Publiczności Festiwalowej. Ankietę on-line można wypełnić również po zakończeniu 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Formularz jest aktywny do 9 października 2018 roku. Na autorów najciekawszych odpowiedzi w pytaniu konkursowym czekają akredytacje na 44. FPFF.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie kilku minut na podzielenie się uwagami na temat tegorocznej edycji Festiwalu. Państwa udział jest dla nas bardzo ważny i pozwoli nam lepiej zaprojektować kolejną edycję Festiwalu.

Wszystkie odpowiedzi pozostaną anonimowe. Wykorzystamy je wyłącznie do celów statystycznych.

Uczestnicy badania mogą wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są akredytacje, karnety i zaproszenia upoważniające do uczestnictwa w 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który odbędzie się w 2019 roku​​​​​​. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy wypełnić ankietę i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, zamieszone na końcu kwestionariusza.

NAGRODY


I) pierwsze miejsce: dwie imienne akredytacje kategorii „Gość” na 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych wraz z zaproszeniami na Galę Otwarcia, Galę Zamknięcia oraz towarzyszące bankiety i koncerty, 

II) drugie miejsce: dwie imienne akredytacje kategorii „Gość” na 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych wraz z zaproszeniami na bankiety i koncerty po Gali Otwarcia i Gali Zamknięcia,

III) trzecie miejsce: dwie imienne akredytacje kategorii „Gość” na 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych,

IV) czwarte miejsce: dwa imienne karnety na 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych (każdy na 10 filmów).

Dziękujemy za Państwa udział!

UWAGA! BADANIE PRZEZNACZONE JEST WYŁĄCZNIE DLA OSÓB, KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ W TEGOROCZNEJ EDYCJI FESTIWALU!

Klauzula informacyjna_RODOKlauzula informacyjna_RODORegulamin konkursuRegulamin konkursu