Wyślij z Festiwalu tradycyjną pocztówkę!

Wyślij z Festiwalu tradycyjną pocztówkę!

Legalna Kultura podczas Festiwalu entuzjastom tradycji proponuje jubileuszową edycję pocztówek, czyli kolekcję siedmiu różnych grafik autorstwa Marcina Władyki z siedmioma cytatami z kultowych polskich filmów. W ten sposób chcemy przypomnieć tradycyjną formę przesyłania pozdrowień oraz zachęcić do jej praktykowania.

Smsy, e-maile, posty to nasza codzienna forma komunikacji. Z wakacji czy urodzin też raczej wstawimy zdjęcie na portal społecznościowy lub przesyłamy na telefon, niż wklejamy do albumu. Ale przecież nie zawsze tak było. Jubileuszowa edycja Festiwalu Filmowego w Gdyni to świetna okazja do wspomnień i refleksji związanych nie tylko z filmem, ale także nad tym, co dawne, ale wciąż wartościowe.

Zatrzymaj czas, chwyć za długopis i napisz coś miłego. Zaskocz najbliższych i wyślij pocztówkę – podaruj im chwilę analogowej radości. W czasach Internetu tradycyjna pocztówka to naprawdę miła niespodzianka, tym bardziej wysłana z jubileuszowej edycji festiwalu.

Częstą przeszkodą i powodem rezygnacji, jest wysiłek związany z jej wysłaniem. Legalna Kultura wychodzi naprzeciw tym trudnościom. Zatroszczy się o to, by festiwalowe pozdrowienia naprawdę trafiły do adresata. Wysłanie tradycyjnej pocztówki nigdy nie było łatwiejsze – bez znaczka i kolejki na poczcie!

Pocztówki czekają w kawiarence internetowej Legalnej Kultury oraz przy instalacji Kultura na Widoku.