Zapraszamy do udziału w debacie Twarzą w twarz!

Zapraszamy do udziału w debacie Twarzą w twarz!

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych zaprasza do udziału w odbywającej się po raz pierwszy debacie „Twarzą w twarz”. Bohaterem premierowej edycji będzie Radosław Śmigulski, dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Od 18 do 20 września 2018 roku (w godz. 13.00 – 18.00) wszyscy chętni mogą nagrać, w formie wideo, pytania dotyczące aktualnych wyzwań i problemów branży filmowej. W tym celu w Teatrze Muzycznym powstała specjalna mównica.

Pytania, wybrane przez moderatorów spośród wszystkich nagrań, zostaną odtwo­rzone podczas debaty, która odbędzie się 21 września 2018 roku o godz. 14.00 w Hotelu Mercure Gdynia Centrum (Sala Omega).

Podczas debaty będzie można zadać pytania również bezpośrednio. Czekamy na pytania związane z piastowanym przez naszego Gościa stanowiskiem oraz ze sprawami branży audiowizualnej.

Moderatorami debaty będą Agnieszka Szydłowska i Max Cegielski.

W debacie może wziąć udział każdy uczestnik Festiwalu posiadający akredytację, który dokonał rezerwacji w witrynie www.system.festiwalgdynia.pl. Rezerwacji dokonuje się na takich samych zasadach, jak w przypadku rezerwacji miejsc na seanse.