Zapraszamy na Panele Orka Film

Zapraszamy na Panele Orka Film

Szanowni Państwo,

ORKA – studio postprodukcyjne oraz partner produkcji takich jak Sługi Boże, Plac Zabaw, Zaćma i Królewicz Olch zaprasza na wydarzenia specjalne, poświęcone technikom filmowym.

22. września (czwartek), o godzinie 15:00 na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni odbędzie się panel dyskusyjny KRÓLEWICZ OLCH: Jak efekty opowiadają historię. Podczas spotkania, które poprowadzi CG supervisor – Michał Konwicki, goście dowiedzą się jak istotna jest bliska współpraca z reżyserem, przy wykorzystywaniu efektów specjalnych jako części fabuły. Twórcy, na podstawie wybranych ujęć i efektów z Królewicza Olch omówią proces tworzenia efektów do filmu, oraz opowiedzą o pracy nad nimi od najwcześniejszego etapu jego powstawania.

Również w czwartek, 22 września, o godzinie 16:00 na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni będzie miał miejsce kolejny panel poświęcony warsztatowi filmowca: MIŚ USZATEK: techniki animacji łączonej. GC supervisor – Michał Konwicki oraz reżyser dźwięku Bartez Putkiewicz podejmą temat łączenia technik animacji – makiety i 3D. Twórcy przybliżą planowanie i etapy swojej pracy, opowiedzą o zaletach zabiegu, a także zwrócą uwagę na niezwykle ciekawą kwestię udźwiękawiania filmu animowanego

Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniach!