Ogólnopolscy Patroni Medialni

TVP
Telewizja Polska jest nadawcą publicznym działającym na mocy ustawy o radiofonii i telewizji. Jest współorganizatorem Festiwalu Filmowego w Gdyni i wieloletnim partnerem polskiej kinematografii. Spośród 18 filmów zakwalifikowanych do tegorocznego Konkursu Głównego 9 to tytuły koprodukowane przez TVP.
Jedynka Polskie Radio
Pierwszy Program Polskiego Radia to stacja uniwersalna, łącząca tradycję i nowoczesność. Proponuje bogatą ofertę programową – począwszy od informacji, publicystyki krajowej i zagranicznej, poprzez pogłębione analizy i komentarze, edukację i poradnictwo, aż po szeroko pojętą kulturę i rozrywkę.

Trójka Polskie Radio
Program 3 Polskiego Radia to radio adresowane do ludzi aktywnych, inteligentnych. Trójka wyróżnia się najwierniejszymi słuchaczami w polskim eterze. Antena skupia wokół siebie indywidualności dziennikarskie oraz awangardę środowisk muzycznych, literackich oraz aktorskich i filmowych.

Rzeczpospolita
Dziennik „Rzeczpospolita” to jedno z najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce. W szerokim zakresie łączy tematykę społeczno-polityczną z ekonomiczną i prawną. Wydanie elektroniczne dostępne jest dzień przed wydaniem papierowym, od godziny 21.00. Wydawcą „Rzeczpospolitej” jest spółka Gremi Business Communication.

Kino
Super Express
Filmweb
Filmweb to największy w Polsce i drugi w Europie portal filmowy. Jest nie tylko drugą największą bazą filmową, ale również pierwszym źródłem informacji o filmie w polskim Internecie.
Onet

Onet S.A. - lider polskiego internetu

www.onet.pl

Zwierciadło
Viva
elle