Zasady akredytacji dziennikarzy na wieczorne gale 41. FFG 22-24 września

Zasady akredytacji dziennikarzy na wieczorne gale 41. FFG 22-24 września

Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z zasadami akredytacji na szczególne wydarzenia festiwalowe w czwartek, piątek i sobotę.

Krótka uroczystość przed pokazem zamkniętym „Powidoków” Andrzeja Wajdy, 22 września, 19.00

Fotoreporterzy / telewizje:

Zasady podobne jak podczas Ceremonii Otwarcia Festiwalu. Akredytujemy się osobiście, mailowo lub telefonicznie w Biurze Prasowym Festiwalu. Bardzo prosimy o respektowanie tej zasady, ponieważ to my ponosimy odpowiedzialność za obecność fotografów i kamer na galach i musimy zgłosić wcześniej ochronie liczbę i listę chętnych.

Ochrona i wolontariusze Biura Prasowego wskażą Państwu miejsce, z którego można filmować i robić zdjęcia (po bokach, tak jak na gali otwarcia). Nie można robić zdjęć i używać kamer podczas projekcji filmu.

Biuro Prasowe nie dysponuje zaproszeniami dziennikarskimi na specjalny pokaz zamknięty „Powidoków”.

Młoda Gala, 23 września 20.30

Zapraszamy wszystkich dziennikarzy, telewizje i fotoreporterów na uroczystość Młodej Gali na Scenie Nowej. Wstęp za okazaniem akredytacji medialnej. Wolontariusze i ochrona wskażą Państwu miejsca realizacji zdjęć i rejestracji telewizyjnej.

Osoby na bieżąco relacjonujące przebieg uroczystości, korzystające z tabletów, laptopów, komórek itd. proszone są na udanie się na balkon. Będziemy Państwa kierować do właściwych miejsc.

Czerwony Dywan i Ceremonia Zamknięcia Festiwalu, 24 września, od 17.30

Fotoreporterzy / telewizje:

Akredytujemy się osobiście, mailowo lub telefonicznie w Biurze Prasowym Festiwalu – jest to warunek konieczny uczestnictwa w gali zamknięcia. Na Czerwonym Dywanie na zwyżce pierwszy rząd zarezerwowany jest dla fotografów organizatorów. Wolontariusze i obsługa Biura Prasowego pomogą Państwu zająć miejsca z aparatami i kamerami.

We foyer Teatru Muzycznego można swobodnie robić zdjęcia i obrazki tv. Podczas Ceremonii Zamknięcia nie można używać kamer (jest transmitowana). Fotoreporterzy, którzy akredytowali się na galę, zajmują miejsca wg wskazań wolontariuszy i ochrony (te same miejsca jak na gali otwarcia).

Dziennikarze

Uroczystość odbędzie się na Scenie Dużej, jak zwykle. Natomiast na Scenie Nowej będzie transmisja bezpośrednia z gali zamknięcia. Prosimy, aby podczas gali zakończenia na Scenie Dużej nie używali Państwo tabletów, komórek i laptopów – do tego służy właśnie Scena Nowa.

Osoby na bieżąco relacjonujące przebieg uroczystości, korzystające z tabletów, laptopów, komórek itd. proszone są na udanie się na balkon Sceny Nowej. Będziemy Państwa kierować do właściwych oznakowanych miejsc. Tam będziecie mieć Państwo komfort pracy online.

Osoby, które chcą oglądać galę na Scenie Dużej, a mają zaproszenia na Scenę Nową, mogą skorzystać z wolnych miejsc przed samą transmisją (ochrona wskaże, zapraszamy zwłaszcza na balkony).

Osoby, które nie otrzymają zaproszeń (dysponujemy jak zwykle bardzo ograniczoną pulą głównie dla partnerów i patronów) proszone są o zgłoszenie się do Biura Prasowego, a my zrobimy wszystko, aby przed samą Galą wprowadzić Państwa na Scenę Nową lub w miarę wolnych miejsc na Scenę Dużą na I i II balkon. Anna Wróblewska będzie czekała na Państwa przed 19.00 w recepcji Teatru Muzycznego.

Justyna Goździewska i Alicja Wierzbicka będą się Państwem opiekować na Czerwonym Dywanie i na Scenie Dużej, Anna Wróblewska – na Scenie Nowej.

Zaraz po Ceremonii Zamknięcia roześlemy komunikat o nagrodach, następnego dnia będziemy mieć także kilka zdjęć z gali na ftp-ie, do Państwa dyspozycji.

Nasz kontakt:

Biuro prasowe w trakcie Festiwalu
Gdyńskie Centrum Filmowe, I piętro
tel.: (58) 712 46 12 / (58) 712 46 13
e-mail: biuroprasowe@festiwalgdynia.pl
Justyna Goździewska: 513 580 938
Alicja Wierzbicka: 512 733 590
Anna Wróblewska: rzecznik@festiwalgdynia