Zgłoś film na 39. Festiwal Filmowy w Gdyni

Zgłoś film na 39. Festiwal Filmowy w Gdyni

Festiwal Filmowy w Gdyni to jedna z najważniejszych imprez filmowych w Polsce. Co roku prezentujemy najlepsze polskie filmy, promując rodzimą kinematografię na niespotykaną nigdzie skalę. Zapraszamy do zgłaszania filmów do Konkursu Głównego, Konkursu Młodego Kina i Panoramy Polskiego Kina 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni (15-20 września 2014 rok).

Konkurs Główny przeznaczony jest dla pełnometrażowych filmów fabularnych wyprodukowanych w Polsce od 1 września 2013 roku do 31 sierpnia 2014 roku. Filmy wybrane do Konkursu Głównego powalczą o Wielką Nagrodę Złote Lwy oraz inne nagrody regulaminowe.

Konkurs Młodego Kina przeznaczony jest dla etiud fabularnych i filmów dyplomowych młodych twórców – uczniów i absolwentów polskich szkół filmowych i artystycznych – wyprodukowanych w Polsce od 1 września 2013 roku do 31 sierpnia 2014 roku. Filmy wybrane do Konkursu Młodego Kina powalczą o Nagrodę im. Lucjana Bokińca za najlepszy film, Nagrodę Specjalną oraz inne nagrody regulaminowe.

Panorama Polskiego Kina przeznaczona jest dla pełnometrażowych filmów fabularnych wyprodukowanych w Polsce od 1 września 2013 roku do 31 sierpnia 2014 roku. Filmy wybrane do Panoramy Polskiego Kina powalczą o Nagrodę Publiczności.

Ostateczne terminy nadsyłania zgłoszeń: 30 maj 2014 rok (Konkurs Główny, Panorama Polskiego Kina), 15 maj 2014 rok (Konkurs Młodego Kina).

Wypełniony komputerowo formularz zgłoszenia filmu do udziału w Festiwalu należy wydrukować
i wysłać pocztą na adres Pomorskiej Fundacji Filmowej w Gdyni. Do zgłoszenia należy dołączyć:

  

  • 15 egzemplarzy płyt DVD ze zgłaszanym filmem,
  • materiały w formie elektronicznej: krótkie streszczenie filmu, notę biograficzną reżysera, zdjęcie reżysera, co najmniej 3 fotosy z filmu oraz pełną czołówkę/tyłówkę.


39_FFG_Regulamin_Festiwal Filmowy w Gdyni.pdf POBIERZ REGULAMIN
39_FFG_Zasady zgłoszeń.pdf POBIERZ ZASADY ZGŁOSZEŃ
39_FFG_Załącznik Techniczny.pdf POBIERZ ZAŁĄCZNIK TECHNICZNY
39_FFG_Druk zgłoszenia filmu.doc POBIERZ DRUK ZGŁOSZENIA FILMU