Angelus

Punktem wyjścia dla fikcyjnej historii opowiadanej w filmie jest historia prawdziwa: dzieje zdumiewającego, niezwykłego fenomenu, jakim była janowska gmina okultystyczna, działająca na Śląsku w latach 30-tych oraz w dwóch pierwszych dekadach powojennych. Elektryk z miejscowej kopalni, Teofil Ociepka, uzyskuje status mistrza nauk tajemnych. Skupia wokół siebie coraz liczniejszą grupę ludzi zainteresowanych parapsychologią. Janów staje się ważnym ośrodkiem okultystycznym. Po wojnie Krąg Janowski to olśniewająca kolorami metafizyczna oaza na czarnej stalinowskiej...
Angelus

Arche

Podczas spotkania po latach grupka przyjaciół znajduje tajemniczy przedmiot w ruinach starego husyckiego kościoła. Oglądając znalezisko nieopatrznie powodują otwarcie bram pomiędzy wymiarami. Jedna z bohaterek zostaje porwana przez Złe Moce do innego świata. Bohaterowie muszą wyruszyć w podróż poprzez czas i przestrzeń w poszukiwaniu przyjaciółki. Czy uda im się ją odnaleźć i nie dopuścić by Zło przeniknęło do naszej rzeczywistości?
Arche

Bellissima

Matka piętnastoletniej Marysi chce zrobić ze swojej córki gwiazdę - top modelkę. To jedyny cel jej życia. Kariera córki ma być rekompensatą za niespełnione marzenia matki. Gwarancją sukcesu mają być długie, piękne włosy dziewczynki - takie, jak Violetty Villas, wielbicielką której jest matka.
Bellissima

blok.pl

Wielkomiejskie osiedle, wielki blok i jego dziwni mieszkańcy. Arkadiusz Kowalski, "milionowe dziecko socjalizmu", jest akwizytorem. Henryk to właściciel osiedlowego baru i wielbiciel Unii Europejskiej. Jego córka, Ewa, pracuje na poczcie i właśnie wychodzi za mąż za Marka, który podobnie jak ona jest ćpunem. Jest jeszcze blond Zosia, która chce zostać modelką, a kocha się w wysportowanym Romku, i Barbara ze swoją gumową rodziną.
blok.pl

Boże skrawki

Kraków, 1943. Należąca do wyższych sfer rodzina Wittlinów, w obawie przed ujawnieniem swego żydowskiego pochodzenia, przygotowuje się do ucieczki. W ich mieszkaniu bez uprzedzenia pojawia się Gniecio Lipa, chłop, który zgodził się przechować Romka, ich dwunastoletniego syna. Okazuje się, że Niemcy mają rozpocząć blokadę miasta, więc Gniecio musi natychmiast zabrać chłopca. Nie ma czasu na pożegnania. Maks i Sara powierzają przerażonego Romka Gnieciowi. W wiosce Gniecio mówi synom i sąsiadom, że...
Boże skrawki

Buty

Film jest nasyconą symbolami erotyczną opowieścią o jednodniowym pobycie grupy przypadkowych osób na wczasach nad Pilicą. W połowie historii zaparkowany na skraju skarpy samochód, którym przybyli główni bohaterowie, wpada do rzeki. Dzięki szczególnemu zbiegowi okoliczności udaje się wypchnąć auto na drogę. Problem butów jest tematem zastępczym.
Buty

C.K. Dezerterzy

Nagroda Ministra Kultury i Sztuki I stopnia za reżyserię, Złote Grono dla Marka Kondrata na LLF w Łagowie, Złota Kaczka tygodnika "Film" Farsa nawiązująca klimatem do "Przygód dobrego wojaka Szwejka". Pacyfistyczna satyra na wojskowy dryl.
C.K. Dezerterzy

Cisza
z cyklu: Naznaczeni

Pierwsza część z ośmioczęściowego cyklu "Naznaczeni", który ma opowiadać o ludziach poszukujących swojej tożsamości. Wiosna 1978. Mały Szymon bawiąc się z kolegami niechcący staje się sprawcą wypadku samochodowego, w którym giną rodzice kilkuletniej Magdy. Dziewczynka wychodzi z wypadku bez szwanku. Lato 2000. Katastrofa, która wydarzyła się przed laty, zostawiła w psychice Szymona trwały ślad. Pełen poczucia winy od lat interesuje się dziewczyną, której rodzice zginęli przez jego niefrasobliwość. Magda, zwana...
Cisza<br />z cyklu: Naznaczeni