Akredytacje na 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Akredytacje na 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Pod koniec lipca 2021 roku ruszy sprzedaż akredytacji na 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Koszt akredytacji wynosi 400 złotych przez cały okres sprzedaży.

Trzy typy akredytacji

Na Festiwalu obowiązują trzy typy płatnych akredytacji: BRANŻA, MEDIA, OBSERWATOR. Akredytacje wszystkich typów są identyfikatorami imiennymi, a ich cena jest jednakowa.

Dziennikarzom (prasa, radio, telewizja, internet) akredytującym się na Festiwal przypominamy, że jedynie akredytacja kategorii MEDIA zapewnia obsługę ze strony Biura Prasowego, w tym możliwość udziału w pokazach prasowych filmów z Konkursu Głównego. Ze względu na ograniczoną liczbę akredytacji zgłoszenia na akredytacje medialne będą dodatkowo weryfikowane przez Biuro Organizacyjne Festiwalu.

Studenci polskich szkół filmowych współpracujących z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (PWSFTviT w Łodzi, WRiTV UŚ im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, Szkoła Wajdy, Akademia Filmu i Telewizji, Warszawska Szkoła Filmowa, Gdyńska Szkoła Filmowa) będą mogli kupić akredytację branżową w promocyjnej cenie 150 zł (obowiązuje ważna legitymacja studencka).

Kategoria OBSERWATOR przeznaczona jest dla tych osób, które chcą wziąć udział w FPFF w pełnym zakresie, a nie są związane z mediami ani branżą filmową.

Ograniczona liczba akredytacji

W sprzedaży dostępna będzie ograniczona liczba akredytacji, zmniejszona ze względu na aktualne obostrzenia związane z pandemią. Obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń. Dokładną datę uruchomienia sprzedaży ogłosimy z kilkudniowym wyprzedzeniem, podając tę informację na stronie internetowej Festiwalu oraz w mediach społecznościowych.

Jeżeli sytuacja pandemiczna się nie pogorszy, na początku września zostanie udostępniona w sprzedaży dodatkowa pula akredytacji.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w sierpniu, a biletów na pojedyncze seanse – we wrześniu.

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w terminie 20-25 września 2021 roku w Gdyni.