Rusza sprzedaż akredytacji na 49. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Rusza sprzedaż akredytacji na 49. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Sprzedaż akredytacji na 49. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych rozpocznie się 9 lipca 2024 roku o godzinie 12:00. Koszt akredytacji wynosi 550 złotych przez cały okres sprzedaży. Liczba akredytacji jest ograniczona.

Na Festiwalu obowiązują trzy typy płatnych akredytacji: BRANŻA, MEDIA, OBSERWATOR. Akredytacje wszystkich typów są identyfikatorami imiennymi, a ich cena jest jednakowa.

Dziennikarzom (prasa, radio, telewizja, internet) akredytującym się na Festiwal przypominamy, że jedynie akredytacja kategorii MEDIA zapewnia obsługę ze strony Biura Prasowego, w tym możliwość udziału w pokazach prasowych filmów z Konkursu Głównego. 

Przedstawiciele branży filmowej, tj. producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele instytucji filmowych, reprezentanci wydarzeń filmowych i inne osób związanych z rynkiem filmowym w Polsce i za granicą mogą zakupić akredytacje typu BRANŻA.

Studenci polskich szkół filmowych współpracujących z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (PWSFTviT w Łodzi, WRiTV UŚ im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, Szkoła Wajdy, Akademia Filmu i Telewizji, Warszawska Szkoła Filmowa, Gdyńska Szkoła Filmowa) oraz członkowie Stowarzyszenia Filmowców Polskich będą mogli kupić akredytację branżową w promocyjnej cenie 220 zł (obowiązuje ważna legitymacja).

Kategoria OBSERWATOR przeznaczona jest dla tych osób, które chcą wziąć udział w FPFF w pełnym zakresie, a nie są związane z mediami ani branżą filmową.

Szczegółowe informacje na temat akredytacji można znaleźć tutaj.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w sierpniu, a biletów na pojedyncze seanse – we wrześniu. 

49. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 23–28 września 2024 roku.