Organizatorzy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Marszałek Województwa Pomorskiego
Miasto Gdynia

WSPÓŁORGANIZATORZY
TVP
Instytut Adama Mickiewicza
Narodowe Centrum Kultury

KOMITET HONOROWY

Piotr Gliński
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jacek Bromski
Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Mieczysław Struk
Marszałek Województwa Pomorskiego

Wojciech Szczurek
Prezydent Miasta Gdyni

Jacek Kurski
Prezes Telewizji Polskiej SA


KOMITET ORGANIZACYJNY

Radosław Śmigulski
Przewodniczący Komitetu
Dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Jarosław Sellin
Sekretarz Stanu
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jacek Bromski
Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Beata Jaworowska
Zastępca Dyrektora Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Włodzimierz Grzechnik
Członek Komitetu

Marcin Skabara
Dyrektor Agencji Kreacji Filmu i Serialu Telewizji Polskiej SA

Agnieszka Odorowicz
Członkini Komitetu

Artur Adamski
Doradca Prezesa, Narodowy Bank Polski

Barbara Schabowska
Dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza

Rafał Wiśniewski
Dyrektor Narodowego Centrum Kultury

Leszek Kopeć
Dyrektor Festiwalu

Tomasz Kolankiewicz
Dyrektor Artystyczny Festiwalu


RADA PROGRAMOWA

Paweł Pawlikowski
Przewodniczący Rady Programowej

Filip Bajon Jarosław Barzan Magdalena Biedrzycka
Weronika Bilska Maciej Bochniak Leszek Bodzak
Robert Bolesto Ewa Braun Jacek Bromski
Renata Czarnkowska-Listoś Kuba Czekaj Leszek Dawid
Kinga Dębska Piotr Domalewski Piotr Dumała
Jolanta Dylewska Paweł Dyllus
Stanisław Dziedzic
Piotr Dzięcioł Bogdan Dziworski Paweł Edelman
Michał Englert Milenia Fiedler
Agnieszka Glińska Robert Gliński Arkadiusz Gołębiewski
Magdalena Górka Łukasz Gutt Andrzej Haliński
Aneta Hickinbotham Agnieszka Holland Sławomir Idziak
Anna Jadowska Andrzej Jakimowski
Janusz Kaleja Jarosław Kamiński Jerzy Kapuściński
Maciej Karpiński Dorota Kędzierzawska
Karina Kleszczewska Katarzyna Klimkiewicz Jan Komasa
Joanna Kos-Krauze Kuba Kosma
Marcin Krzyształowicz Maciej Kubicki Agnieszka Kurzydło
Michał Kwieciński Borys Lankosz
Monika Lenczewska Ryszard Lenczewski
Alessandro Leone
Wojciech Lepianka Grzegorz Łoszewski Joanna Macha
Juliusz Machulski Wojciech Marczewski Paweł Maślona
Przemysław Nowakowski Michał Oleszczyk
Jan P. Matuszyński
Mateusz Pacewicz Łukasz Palkowski Adrian Panek
Jan Pawlicki Maciej Pawliński Jacek Petrycki
Magdalena Piekorz Maciej Pieprzyca Elwira Pluta
Ewa Puszczyńska Krzysztof Rak Arthur Reinhart
Łukasz Ronduda Dorota Roqueplo
Katarzyna Sarnowska
Adam Sikora Jerzy Skolimowski
Agnieszka Smoczyńska Katarzyna Sobańska Piotr Sobociński jr
Wojciech Staroń Allan Starski
Irena Strzałkowska
Jarosław Szoda Krzysztof Szpetmański
Agata Szymańska Agnieszka Ścibior
Arkadiusz Tomiak
Magnus von Horn Tomasz Wasilewski Rafał Wieczyński
Mariusz Wilczyński Remigiusz Włast-Matuszak
Mariusz Włodarski
Andrzej Wojciechowski Mira Wojtczak Anna Wydra
Krzysztof Zanussi Janusz Zaorski Ita Zbroniec-Zajt
Jerzy Zieliński Łukasz Żal

 

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni – Producent Festiwalu

Leszek Kopeć
Prezes Zarządu

Mirosław Morzyk
Członek Zarządu
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych

Włodzimierz Grzechnik
Członek Zarządu

Violetta Deptulska
Księgowość