Help Desk VOD FPFF

Help Desk VOD FPFF

Informacja dla osób akredytowanych na 45. Festiwalu Polskich Filów Fabularnych: do Państwa dyspozycji jest numer telefoniczny (58) 712 46 10. Help Desk pomoże w razie wszelkich kłopotów z logowaniem czy obsługą systemu rezerwacji miejsc w wirtualnych salach kinowych.

Wszystkie festiwalowe seanse odbywają się w wirtualnych salach kinowych na platformie VOD Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych zgodnie z ustalonym harmonogramem projekcji.

Aby obejrzeć wybrany film, należy zalogować się na stronie system.festiwalgdynia.pl i zarezerwować miejsce na konkretnym seansie. Liczba miejsc w każdej wirtualnej sali kinowej jest ograniczona, dlatego rezerwacje należy robić z wyprzedzeniem. 

Rezerwacji można dokonać od godziny 8.30 w dniu poprzedzającym seans. Na przykład: jeśli ktoś planuje wziąć udział w seansie 10 grudnia, będzie mógł rezerwować miejsce od 9 grudnia od godz. 8.30. Wyjątkiem jest pierwszy dzień Festiwalu: na pokazy filmowe 8 grudnia można rezerwować miejsca tego dnia od godziny 8.30.

Seanse są dostępne w trzygodzinnych blokach. I tak na przykład, jeżeli projekcja zaplanowana jest w godzinach 9.00-12.00, oznacza to, że tylko w tych ramach czasowych można obejrzeć dany tytuł. Jeżeli więc ktoś dopiero o godzinie 11.00 rozpocznie oglądać film, który trwa 90 minut, może nie zdążyć obejrzeć go do końca. Więcej wskazówek technicznych osoby akredytowane otrzymały w wiadomości powitalnej, zawierającej również indywidualny login.