Bilety, Karnety, Akredytacje

Aby uczestniczyć w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, należy wybrać jedną z trzech rodzajów wejściówek:

 

AKREDYTACJE – każdy może zakupić akredytację. Jest to imienny identyfikator upoważniający do rezerwacji miejsc na seanse we wszystkich obiektach festiwalowych oraz uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących.

Typy akredytacji: 

AKREDYTACJA MEDIALNA – dla przedstawicieli mediów (radio, prasa, telewizja, internet) oraz dla fotoreporterów.

AKREDYTACJA BRANŻOWA – SFP – dla członków Stowarzyszenia Filmowców Polskich, posiadających ważną legitymację

AKREDYTACJA BRANŻOWA – STUDENCKA – dla studentów partnerskich szkół filmowych w promocyjnej cenie na podstawie ważnej legitymacji studenckiej oraz dla członków Stowarzyszenia Filmowców Polskich, posiadających ważną legitymację

AKREDYTACJA BRANŻOWA – dla przedstawicieli branży filmowej, tj. producentów, dystrybutorów, przedstawicieli instytucji filmowych, reprezentantów wydarzeń filmowych i innych osób związanych z rynkiem filmowym w Polsce i za granicą.

AKREDYTACJA OBSERWATORA – dla osób, które nie są zawodowo związane z branżą filmową i/lub medialną.

ODBIÓR AKREDYTACJI
Zakupioną akredytację może odebrać wyłącznie osoba, na której nazwisko została ona wystawiona, za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem.
Akredytację można odebrać w Recepcji Festiwalu w Teatrze Muzycznym przy Placu Grunwaldzkim 1 w dniach:

17 września 2023 r. w godzinach 15:00-21:00
18 września 2023 r. w godzinach 8:30-21:00
19-23 września 2023 r. w godzinach 9:00-21:00

Festiwal nie wydaje duplikatów akredytacji. Wyjątkiem są uzasadnione przypadki.

ZASADY KORZYSTANIA Z AKREDYTACJI NA FESTIWALU
Wszystkie typy akredytacji upoważniają do uczestnictwa w pokazach filmowych odbywających się w Teatrze Muzycznym w Gdyni (na scenach: Dużej, Nowej i Kameralnej), w kinie Helios oraz w Gdyńskim Centrum Filmowym, po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji miejsca w systemie online.
Wszystkie typy akredytacji zaprogramowane są na 34 punkty (1 punkt odpowiada 1 pokazowi filmowemu).
Akredytacja nie uprawnia do rezerwacji miejsc na galę zamknięcia Festiwalu.
Akredytacja medialna jako jedyna upoważnia do rezerwacji miejsc na pokazy prasowe.
Posiadacz akredytacji może zarezerwować tylko jedno miejsce na wybrany pokaz filmowy w danej godzinie (tzw. bloku godzinowym).
Rezerwacji miejsc na pokazy filmowe można dokonywać od godziny 8:30 dnia poprzedzającego wybraną projekcję do momentu rozpoczęcia pokazu. Wyjątkiem jest pierwszy dzień Festiwalu, na który rezerwacja miejsc rozpoczyna się w poniedziałek, 18 września 2023 r. o godzinie 8:30.
Akredytacja zawiera kod kreskowy umożliwiający identyfikację jej właściciela i weryfikację rezerwacji. Przed każdą salą będzie dyżurować stała obsługa z czytnikami. Dodatkowo obowiązywać będzie weryfikacja akredytacji przed każdym z wejść do Teatru Muzycznego.
Nieodwołanie rezerwacji do 15 minut przed rozpoczęciem seansu i nieuczestniczenie w pokazie filmowym spowoduje automatyczne zmniejszenie puli dostępnych punktów w akredytacji o 4 punkty.

SPRZEDAŻ AKREDYTACJI ZAKOŃCZONA!


 

KARNETY

Karnety na 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to imienny identyfikator upoważniający do wstępu na pokazy filmowe odbywające się w kinie Helios w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym, na Nowej oraz Kameralnej Scenie Teatru Muzycznego.

Sprzedaż karnetów odbywa się od 1 sierpnia do 16 września 2023 roku włącznie lub do zakończenia sprzedaży w wypadku wyczerpania puli poprzez stronę internetową https://system.festiwalgdynia.pl .

Od 17 września 2023 zakupu karnetów można dokonywać wyłącznie w kasach festiwalowych w kinie Helios w Gdyni (Centrum Handlowe Riviera), o ile pula nie zostanie wyczerpana.

Karnet kosztuje 320 złotych i zaprogramowany jest na 20 punktów (1 punkt równa się 1 pokazowi filmowemu).
Należność za karnety należy wpłacić od razu po złożeniu zamówienia zakupu przy użyciu płatności elektronicznej oferowanej na stronie (płatność eService). Nieopłacone zamówienia będą automatycznie anulowane.

Zakup karnetu zostanie potwierdzony drogą mailową w ciągu 4 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Organizatora.
Karnet jest imienny, tzn. jest wystawiany na imię i nazwisko podane w formularzu zamówienia.

Zamawiając karnet należy wypełnić wszystkie wymagane pola oraz dołączyć aktualne zdjęcie portretowe o wielkości nieprzekraczającej 2Mb, o minimalnych wymiarach 400×400 pikseli, w formacie PNG, GIF lub JPG, które posłuży do identyfikacji właściciela karnetu.

Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyn.
Organizator nie przyjmuje zwrotu zakupionych karnetów.

Wejście na pokaz filmowy możliwy będzie wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji on-line. Rezerwacji można dokonać po zalogowaniu się na stronie https://system.festiwalgdynia.pl.
Karnet nie upoważnia do wstępu na pokazy oraz konferencje prasowe, pokazy na Dużej Scenie Teatru Muzycznego oraz nie uprawnia do rezerwacji miejsc na galę otwarcia i zamknięcia Festiwalu.

Posiadacz karnetu może zarezerwować tylko jedno miejsce na określony pokaz filmowy o określonej godzinie. Rezerwacji miejsca na pokaz filmowy można dokonywać od godziny 8:30 dnia poprzedzającego wybraną projekcję, jednak nie później niż 15 minut przed rozpoczynającym się seansem, z wyjątkiem pierwszego dnia Festiwalu, na który rezerwacja miejsc rozpoczyna się w poniedziałek 18 września o godzinie 8.30.
Karnet będzie zawierał kod kreskowy. Przed każdą salą będzie dyżurować stała obsługa z czytnikami umożliwiającymi identyfikację i weryfikację rezerwacji.

Nieodwołanie rezerwacji do 15 minut przed rozpoczęciem seansu i nieuczestniczenie w pokazie filmowym spowoduje odliczenie z karnetu 4 punktów.
Prosimy nie spóźniać się na seanse.

Zakupiony karnet może odebrać wyłącznie osoba, na której nazwisko został wystawiony za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem.
Karnet można odbierać w dniach:
17 września 2023 roku, w godzinach 12:00 – 20:00
18 – 23 września 2023, w godzinach 8:30 – 20:00
w Punkcie Obsługi Klienta znajdującym się w kinie Helios w Centrum Handlowym Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2).
Nie będą wydawane duplikaty karnetu. Przekazanie karnetu innej osobie skutkuje karą w formie odjęcia 10 punktów. W przypadku powtórzenia się sytuacji Organizator zastrzega sobie prawo do odebrania karnetu

SPRZEDAŻ: system.festiwalgdynia.pl


 

BILETY – sprzedaż biletów na pojedyncze seanse, odbywające się we wszystkich obiektach festiwalowych, z wyłączeniem Dużej Sceny Teatru Muzycznego w Gdyni

Ceny biletów:

  • bilet normalny 27 PLN
  • bilet ulgowy 23 PLN
  • pokaz filmów krótkometrażowych 18 PLN
  • bilet grupowy 16 PLN

SPRZEDAŻ: system.festiwalgdynia.pl

Rezerwacje grupowe – tel.  790490029